Obraz na płótnie Canvas fot. https://www.homeprint.pl/
Dekoracje wnętrz

Tańsza alternatywa dla obrazów na płótnie

Obrazy namalowane przez profesjonalnych malarzy są niezwykle piękne i nadają wnętrzom interesujący i oryginalny charakter, ale jednocześnie są bardzo drogie i nie pasują do każdego pomieszczenia i mebli. Mały akrylowy obraz może kosztować nawet kilkaset złoty. Ale mamy dziś tańsze alternatywy.

Obrazy… drukowane na płótnie

Jeśli marzysz o pięknym, dużym obrazie na prawdziwym płótnie, ale nie chcesz wydawać na niego całej wypłaty powinieneś zastanowić się nad tańszą, ale równie interesującą, alternatywą, jaką są obrazy drukowane na płótnie, które można zakupić tutaj.

Plusy obrazów drukowanych

Takie obrazy wyglądają niezwykle nowocześnie, nie każdy obraz namalowany akrylem lub akwarelą nadawałby się do nowoczesnych mebli i podobnych dodatków. Ponadto grafika przedstawiona na nim wygląda idealnie, nie posiada żadnych skaz i błędów artysty. Poza grafikami można drukować na płótnie tą techniką również fotografie, niewielu malarzu potrafiłoby tak realistycznie przedstawić coś za pomocą farb. Takie obrazy powstają także znacznie szybciej od tradycyjnych obrazów. Najważniejszą jednak cechą takich obrazów jest to, że są o wiele tańsze od ich odpowiedników stworzonych za pomocą farb. Każdy zainteresowany może sobie pozwolić na zakup obrazu wydrukowanego na płótnie i nadać nim swojemu wnętrzu interesujący charakter. Zwykłe obrazy w takich rozmiarach są zazwyczaj nawet o tysiąc złotych droższe. Ponadto możne je zamówić nie tylko na płótnie, ale także i na szkle oraz w ramie.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *