meble-na-wymiar-wroclaw
Dekoracje wnętrz,Kuchnia,Nowoczesne wnętrza,Salon

Ile kosztują meble na wymiar?

Zakup idealnych mebli do wnętrza jest nie lada wyzwaniem. Musimy pamiętać, że oprócz walorów estetycznych trzeba zwrócić uwagę na ich funkcjonalność, trwałość, no i oczywiście cenę. Meble na wymiar nie należą do tanich, ale istnieje za to szereg zalet, które z pewnością wynagradzają nam ich cenę.

Ceny mebli na wymiar

Najtańsze gotowe meble np. kuchenne możemy kupić już od około 800 zł za zestaw. Są to zazwyczaj produkty z laminatu. Bez wątpienia w takiej ofercie cenowej ciężko znaleźć solidne meble z dobrymi jakościowo szufladami. Biorąc pod lupę meble na wymiar trzeba wziąć pod uwagę rozbieżność cenową pomiędzy ofertami poszczególnych producentów – ta jest bardzo duża.

Zazwyczaj ceny mebli na wymiar rozpoczynają się już od 800 zł/mb. W tej cenie otrzymamy proste szafki otwierane, uchylne, pozbawione dodatków ułatwiających codzienne użytkowanie. Dla porównania za dobry jakościowo laminat musimy zapłacić przynajmniej 1 100 zł/mb. Chcąc zainwestować w meble na wymiar dobrze jest sugerować się przede wszystkim jakością wykonania. W końcu jest to ta część aranżacji, która ma nam służyć kilka lat.

kuchnie-na-wymiar-wroclaw
Dla kogo meble na wymiar?

Meble na wymiar to rozwiązanie dla osób oczekujących w pełni spersonalizowanego wnętrza. Jedną z zalet jest możliwość samodzielnego zaprojektowania przestrzeni, dopasowania mebli niemal do każdego codziennego użytku a także do metrażu wnętrza.

Jeśli chodzi o meble na wymiar najczęściej wybierane są kuchnie na wymiar Wrocław. Ich nieocenioną zaletą jest to że do ich stworzenia możemy wybrać dowolny niemal materiał. Przez co zyskamy w naszej kuchni bardzo designerskie wyposażenie. Kuchnie na wymiar stanowią idealne rozwiązanie dla wnętrz kuchennych o bardziej złożonych kształtach i małych metrażach.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *