Madam stoltz - aranżacja wnętrza
Dekoracje wnętrz,Dom

Niezwykły romans Indii i Skandynawii, czyli produkty Madam Stoltz

Styl skandynawski powszechnie jest znany i chętnie stosowany na całym świecie. Kojarzy się z elegancją, czystością oraz przestrzennością. Dominującym kolorem jest biel, a surowcem drewno. Co jednak stanie się, jeśli styl skandynawski zmiksujemy z elementami rodem z egzotycznych Indii? Designerskie produkty Madam Stoltz!

Dwa światy – Yin i Yang

Firma Madam Stoltz powstała na początku lat 90. XX wieku na wyspie Bornholm. Choć duńskie korzenie powinny wskazywać na tworzenie mebli i akcesoriów w stylu skandynawskim lub stylu duńskim, który jest jego barwniejsza odmianą, Madam Stoltz poszła o krok dalej. W produktach kreowanych przez Madam Stoltz widać wyraźną fascynację klimatami Dalekiego Wschodu, która została bardzo inteligentnie “przemycona” do stylu skandynawskiego. To, co wyróżnia niniejsze produkty to minimalizm i prostota. Wykorzystanie naturalnych materiałów (np. bambus, trawa morska) oraz w dużej mierze, ręczna produkcja danych wyrobów sprawia, że otrzymuje się produkt absolutnie unikatowy i wyjątkowy. W kolorystyce również widać nawiązania do stylu skandynawskiego, gdyż dominują barwy związane z naturą, barwy ziemi: biele, odcienie brązu, gliny itp.

Do jakiego wnętrza?

Produkty Madam Stoltz z racji, iż są niestandardowym połączeniem stylów, świetnie sprawdza się w różnorodnych wnętrzach, zarówno nowoczesnych, jak i tych urządzonych w tradycyjnym, klasycznym, a nawet eklektycznym stylu. Te designerskie produkty, choć swoimi korzeniami nawiązują do tradycji skandynawii oraz indii, mają nowoczesny i modernistyczny charakter. Odpowiednio dobrane, mogą stanowić ozdobę naprawdę każdego wnętrza.

Madam Stoltz - aranżacja wnętrza

Gdzie kupić produkty Madam Stoltz?

Szeroki wybór produktów Madam Stoltz można znaleźć w sklepie z meblami i akcesoriami skandynawskimi Amazing Decor. Link bezpośredni do produktów tej firmy znajduje się tutaj: https://amazingdecor.pl/tag/madam-stoltz/. Na niniejszej stronie znajduje się zakładka blogowa, gdzie prezentowane są pomysły i inspiracje na ciekawe wnętrza z wykorzystaniem oferowanych produktów. Dzięki temu każda osoba może szybko i sprawnie ozdobić lub przearanżować swoje wnętrze. Idealne do tego celu będą produkty od Madam Stoltz.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *