Dekoracje wnętrz

Naklejki na ścianę dziecięce : TOP 3 pomysłów na dekoracje ścian w pokoju dziecięcym

Naklejki to jedne z najczęściej wybieranych dekoracji ściennych do pokoju dziecięcego. Naklejki ścienne są na tyle uniwersalne, że można nimi przyozdobić pokój dla niemowlaka, jak również pokój dużego dziecka.

Mnogość wzorów i printów naklejek sprawia, że można stworzyć bajecznie wyglądający pokój, taki w którym dziecko będzie mogło się bawić, relaksować i odpoczywać. Jakie rodzaje naklejek ściennych wybierane są najczęściej? Które wzory naklejek najbardziej pasują do pokoju dziecięcego? Poniżej przedstawiamy top 3 pomysłów na dekoracje ścienne.

Pojedyncze naklejki na ścianę

Jak powszechnie wiadomo w każdej aranżacji wnętrz ważne jest zachowanie odpowiedniego umiaru. Co właściwie oznacza to w praktyce? Otóż im mniej dodatków i dekoracji tym lepiej. Jednym z przykładów dekoracji w minimalistycznym stylu są pojedyncze naklejki na ścianę. Można nimi przyozdobić każde pomieszczenie również pokój dziecięcy. Dobrym przykładem będą tutaj pojedyncze naklejki ścienne, które można przykleić na głównej ścianie w pokoju. Naklejki superbohaterowie, przedstawiające czarodziejki, księżniczki to najczęściej wybierane wzory pojedynczych naklejek.

Naklejki  w formie zestawów

Naklejki w formie zestawów również cieszą się dużą popularnością. Szczególnie te z motywem geometrycznych figur i kształtów (naklejki groszki, serduszka, gwiazdki). Zestawy naklejek to gotowe komplety, dzięki którym możliwe jest wykonanie samodzielnej aranżacji. Naklejki w formie zestawów dedykowanych do pokoju dziecięcego dostepne są w ofercie Yoko Design.

                                             fot: naklejka na ścianę tropikalne zwierzęta

Naklejki tablicowe na ścianę

Naklejki tablicowe to świetna alternatywa dla klasycznych tablic. Mają one większa powierzchnię użytkową do tego można je nabyć w wielu ciekawych kształtach i przykleić w dowolnym miejscu na ścianie w pokoju dziecięcym. Żaden rodzic nie musi stresować się w momencie, kiedy jego pociecha zechce pomalować coś na ścianie. Naklejki tablicowe to zdecydowanie jedne z najczęściej wybieranych dodatków aranżacyjnych do pokoju dziecięcego.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *