naklejka magnetyczna
Dekoracje wnętrz

Naklejka na ścianę w stylu skandynawskim

Naklejki na ścianę to bardzo modny dodatek w aranżacji wnętrz. Są stosunkowo niedrogie oraz łatwe i szybkie w montażu. Tym prostym zabiegiem możemy ożywić i odmienić całe wnętrze.

Naklejki magnetyczne – niedrogie rozwiązanie

Kolorowe naklejki na ścianę idealnie sprawdzą się w neutralnym, minimalistycznym wnętrzu skandynawskim. Początkowo najbardziej popularne były naklejki magnetyczne dla dzieci, w pastelowych kolorach. Takie rozwiązanie pozwala również ochronić ścianę przed zabrudzeniem czy uszkodzeniem. Naklejki na ścianę najczęściej wykorzystują takie wzory jak serduszka, chmurki czy zwierzątka. Po pewnym czasie naklejki magnetyczne na ścianę zaczęły pojawiać się również w salonie czy w jadalni.

Naklejki na ścianę – kilka ważnych zasad

Wybierając naklejki magnetyczne na ścianę w stylu skandynawskim, należy wziąć pod uwagę kilka zasad. Każda ściana powinna być oczywiście równa, sucha i czysta. Naklejki nie należy montować w pobliżu źródeł ciepła, ponieważ może to skutkować odklejeniem się naklejki. Naklejka na ścianę jest idealnym dodatkiem do wnętrz. W szybki sposób możemy pozbyć się naklejki. Wystarczy ogrzać ją ciepłem suszarki, a później delikatnie odkleić.

Naklejki magnetyczne na ścianę w szybki sposób pozwalają odmienić wnętrze. Szeroki wybór skandynawskich wzorów znajdziesz w sklepie Amazing Decor: https://amazingdecor.pl/pl/menu/tapety-207.html.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *