fototapety na wymiar ceny
Instalacje w domu

Zmień łatwo wnętrze w swoim domu

Czujesz, że wnętrze twojego pokoju lub sypialni jest mało atrakcyjne? Warto pomyśleć nad uatrakcyjnieniem swojej ściany. Genialnym posunięciem może okazać się zakup fototapety. Na rynku obecnie jest olbrzymi wybór. Obojętnie czy w sklepach stacjonarnych czy internetowych możemy znaleźć mnóstwo różnych wzorów. Można znaleźć wzory o różnych tematykach, między innymi sportowe, filmowe i związane z hobby. Hitem okazała się możliwość stworzenia fototapety z własnego zdjęcia. Coraz częściej możemy spotkać taką w polskich domach.

Jakie możliwości dają nam fototapety?

Dzięki fototapetom możemy nadać indywidualny charakter swoim ścianom. Aby dopasować je idealnie do ściany można zamówić fototapety na wymiar. Wybierając jednak spośród wielu typów, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na jakość wydruku, czy jest ona bardzo wysoka. Zdarzają się przypadki, gdzie wydruk bardzo szybko blaknie i wygląda na starszy niż rzeczywiście jest. Aby temu zapobiec najlepiej kupić fototapetę z ochroną przed UV.

Gdzie sprawdzają się fototapety?

Dla dbających o środowisko dostępne są również ekologiczne wersje, które są pokrywane specjalnym ekologicznym drukiem. Fototapety ścienne sprawdzają się zarówno dobrze w salonie, jak i sypialni, jadalni, a nawet kuchni. Większość sklepów zapewnia nam dostawę fototapety do domu, także nie musimy nawet wychodzić z domu. Jednym z popularniejszych typów są fototapety winylowe. Winyl na nich jest matowy i posiada możliwości izolacyjne, czyli ociepla ściany i wygłusza dźwięki. Dodatkowo pozwala ścianom oddychać i nie zatrzymuje w nich wilgoci.

Zobacz szeroki wybór stylowych fototapet na: https://www.homeprint.pl/fototapety

Różne rodzje fototaept

Olbrzymi wybór fototapet powoduje, że można dostosować je do swoich potrzeb i ożywić wnętrze pomieszczeń. Jednocześnie są najprostszym i jednym z najtańszych sposobach dekorowania mieszkania. Oprócz fototapet winylowych możemy się jeszcze natknąć na samoprzylepne i ekonomiczne. Te pierwsze służą do naklejania na przygotowane ściany i muszą zostać pokryte laminatem ochronnym, natomiast te drugie są klejone na zwykły klej do tapet i nie są odporne na wilgoć.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *