apklan opinie
Dom,Przeprowadzki

Mieszkania bezczynszowe. Sprawdź czy warto

Wybór związany z zakupem mieszkania nie należy do najprostszych. Bardzo często zastanawiamy się nad samą lokalizacją. Jednak to cena w ostateczności ma największy wpływ na naszą finalną decyzję. Istnieje wiele możliwości. Możemy postawić na rynek wtórny lub pierwotny. Obie te opcje pojawiają się z reguły w formie oczynszowania. Jak zatem prezentują się mieszkania bezczynszowe? Czy są opłacalne? Sprawdźmy na czym to polega.

Brak administracji na plus?

Kupując mieszkanie własnościowe wydaje się, że nie powinniśmy być obarczeni dodatkowymi opłatami poza tymi podstawowymi. Rzeczywistość jest jednak inna. Opłata za czynsz jest w wielu przypadkach równa wszystkim innym. Można się zastanowić dlaczego te koszty są takie wysokie. Tak zwana opłata administracyjna dla spółdzielni mieszkaniowej odpowiada za wiele kwestii, których nie dostrzegamy na co dzień. Chodzi przede wszystkim o zachowanie czystości wewnątrz i poza budynkiem mieszkalnym, ścinanie trawy, wywózkę śmieci, remonty i tego rodzaju wydatki. W przypadku mieszkań bezczynszowych wszystkie te opłaty i tak w większości muszą zostać zrealizowane. Na jakiej zasadzie? To już jest kwestia dogadania się z sąsiadami, a to może okazać się nawet problematyczne.

Ceny mieszkań bezczynszowych

Pewnie zastanawiacie się jak wyglądają koszty takich mieszkań. Nikogo tu nie zaskoczymy, ponieważ ceny będą znacząco wyższe. Brak opłaty administracyjnej wiąże się ze sporymi oszczędnościami, dlatego też koszt mieszkania bezczynszowego będzie wyższy. Tego rodzaju mieszkania nie mają jednak większego brania. Co prawda, decyduje się na nie coraz większa liczba chętnych, natomiast jest to na tyle ryzykowna opcja, że ciężko tu mówić o nowym trendzie.

Opinie Apklan – deweloper z mieszkaniami bezczynszowymi w Rzeszowie

Skorzystanie z opcji bezczynszowej to z pewnością rzadkość. Nie zmienia to faktu, że zainteresowanych nie brakuje. Deweloper Apklan posiada w swojej ofercie także mieszkania w takiej formie. Opinie o nim możecie znaleźć na http://opinie-deweloperow.rzeszow.pl/. Informacje dotyczące najnowszych inwestycji, nieruchomości w Rzeszowie i nie tylko. Opinie Apklan pomogą Ci sprawdzić jak prezentują się nowe mieszkania oraz czy warto jest skorzystać z możliwości współpracy z deweloperem.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *