ochrona biur warszawa
Porady

Jak kreatywnie wykorzystać potykacze OWZ?

Mimo ciągłego rozwoju technologii, ludzie cały czas chętnie sięgają po tradycyjne rozwiązania. Jednym z nich są potykacze, czyli potocznie nazywane tablice OWZ. Nazwa wzięła się przez to, że nie trudno potknąć się o te tablice reklamowe, które mimo posiadania całkiem sporej powierzchni reklamowej, najczęściej sięgają do kolan. Używanie potykaczy OWZ jest świetnym sposobem na dotarcie do danej grupy odbiorców w konkretnym miejscu. Łącząc dobrą lokalizację z ciekawym plakatem znajdującym się na potykaczu, możemy być pewni dotarcia do odbiorców reklamy w krótkim czasie. Gdzie można użyć potykacza jako środka przekazu oraz w jaki sposób wykorzystać pełnię jego potencjału?

Potykacze OWZ jako reklama outdoor

 

Potykacze OWZ bardzo często są wykorzystywane jako reklama baru czy restauracji, wystawione przed budynkiem na chodniku w celu zaciągnięcia przechodnia do środka. Chwytliwy tekst lub zabawna anegdota potrafią przyciągnąć potencjalnego klienta do sprawdzenia oferty. Oczywiście potykacz OWZ świetnie sprawdza się też jako eksponacja barowego menu, zachęcając przechodnia do spróbowania specjału lub wypicia chłodnego napoju w gorący dzień. Potykacz OWZ jest bardzo uniwersalnym i użytecznym produktem reklamowym dla wielu różnych branż. Stojak sprawdzi się również idealnie na różnego rodzaju eventach, wydarzeniach sportowych, hotelach czy też siedzibach firm. Jest to bardzo uniwersalne narzędzie dzięki możliwości szybkiej wymiany informacji zawartych na nim. 

Jak wykorzystać potencjał potykacza OWZ?

 

W wykorzystaniu potykaczy ogranicza nas tylko kreatywność. Możliwość błyskawicznej zmiany informacji zawartej na potykaczu umożliwia udostępnianie aktualnych informacji dla naszych klientów takich jak nowe promocje czy zmiany w menu. Kolorowe plakaty i interesujące grafiki, które przyciągną oko przechodnia, na pewno zostaną przez niego docenione. Wysokiej jakości potykacze możemy znaleźć na stronie internetowej https://www.avilo.pl/pl/19-potykacze-owz

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *