Porady

Listwy przypodłogowe jako element dekoracyjny

Listwy przypodłogowe mało kiedy kojarzone są w elementem dekoracyjnym. Większość z nas uważa je za pewnego rodzaju „uzupełniacz” szczelin w podłodze. I zgadza się! Taką funkcję pełnią listwy przypodłogowe. Jednak nie zmienia to faktu, że mogą one stanowić element dekoracyjny w naszym domu.

Listwy przypodłogowe dostępne w bogatej kolorystyce

Przeglądając ofertę sklepów można zauważyć, że listwy przypodłogowe są do kupienia w dość szerokiej gamie kolorystycznej. To sprawia, że mogą one być nie tylko estetycznym wykończeniem „luki” w podłodze ale zwyczajnie tworzyć spójną aranżację wnętrza. Największym zainteresowaniem jeśli chodzi o kolorystykę cieszą się listwy przypodłogowe białe. Choć przez niektórych określane mianem mało praktycznych elementów wykończeniowych (przez wzgląd na kolor) to i tak okazują się jednymi z tych, które są uniwersalne i pasują do każdego wnętrza. Podłoga w jasnym kolorze do tego listwy przypodłogowe białe – ten zestaw z pewnością będzie dobrze ze sobą korespondować.

Listwy przypodłogowe mdf – uniwersalne pasujące do każdej aranżacji

Na liście najczęściej wybieranych elementów wykończeniowych podłóg znalazły się listwy mdf.  Cena i uniwersalność jaką cechują się  mają te listwy sprawiają, że jest to jeden z tych elementów wykończeniowych, który wybierany jest do sypialni, pokoju dziecięcego, salonu. Materiał z którego wykonane są listwy mdf jest odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.  Listwy przypodłogowe mdf pasują do wielu aranżacji. Dobrym przykładem będzie także użycie deski barlineckiej i listew mdf. Więcej na temat listew przypodłogowych w tym bogata oferta produktowa dostępna na stronie sklepu: https://e-listwy.pl/

Listwy dekoracyjne w twoim domu

Wybór listew przypodłogowych nie należy do łatwych. Tutaj należy mieć na uwadze materiał z którego zostały wykonane, fason, kształt oraz rozmiar. Listwy przypodłogowe mogą być elementem dekoracyjnym w twoim domu pod warunkiem, że wybierz odpowiedni ich kształt, rozmiar, kolor i dopasujesz ją do struktury i koloru podłogi.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *