klasyczny kominek
Dekoracje wnętrz,Nowoczesne wnętrza,Salon

Aranżacja salonu z kominkiem

Kominek jest bardzo ważnym elementem wystroju wielu salonów. Dodaje ciepłego klimatu, wypełnia pustą i surową przestrzeń, stanowi główny lub dodatkowy system grzewczy. Nie wszystkie kominki spełnią jednak swoje zadanie na najwyższym poziomie. Warto wiedzieć jak je wybierać, aby się nie zawieść.

Istotne kwestie podczas wyboru kominków

  1. Instalacja – jest to zadanie trudne, które wymaga fachowej wiedzy, dlatego montaż nowoczesnych kominków powinien być zapewniony przez sprzedawcę. Jeśli tak nie jest, należy zwrócić się o pomoc do specjalisty w tym zakresie, a z dostawcą negocjować cenę i warunki sprzedaży.
  2. Źródło zakupu – również sam wybór dostawcy kominków jest istotny. Decydując się na współpracę ze sprzedawcą należy zwrócić uwagę na:
  • ceny – te nie muszą być najniższe, ważne jest to, aby nie były wyraźnie zawyżone. Może to świadczyć o braku profesjonalizmu,
  • różnorodność wyboru – dobrzy dostawcy będą w stanie sprostać oczekiwaniom każdego klienta,

wiedzę – nie mając doświadczenia w wyborze kominków dla siebie należy kupować u dostawców, którzy będą w stanie udzielić fachowej i co ważniejsze, rzetelnej rady, odpowiadając na wszystkie zadawane pytania.

Salon z kominkiem to marzenie wielu osób. Jest proste do zrealizowania, jeśli tylko poprzedzi je odpowiednie przygotowanie. Piękny kominek będzie pięknie komponował się w każdym stylu wnętrzarskim, jako kluczowy dodatek aranżacyjny pełniący zarówno funkcję praktyczną, jak i dekoracyjną dodając salonowi klimatu i charakteru.

Zobacz przykłady na stronie: http://kominki-ratajczak.pl

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *