zapach w domu
Dekoracje wnętrz,Dyfuzory zapachowe,Nawilżacze powietrza,Zapachy we wnętrzach

5 sposobów na piękny zapach w domu

Chyba każdy z nas lubi jak mieszkaniu pięknie pachnie. Wielu specjalistów twierdzi, że zapach ma wpływ na jakość naszego życia, na zdrowie a nawet samopoczucie. W sezonie zimowym jesteśmy zwykle bardziej wyczuleni na wszelkiego rodzaju zapachy w naszym domu.

Wszystko dlatego, że mniej świeżego powietrza zdarza nam się wpuszczać, rzadziej wietrzymy pomieszczenia, głównie przez sezon grzewczy. Jest to niestety duży błąd czasem wystarczy choć na kilka chwil otworzyć okno, by nie wyziębić mieszkania i wpuścić do niego nieco świeżości. Jeśli zależy nam na tym, by przyjemny zapach w naszym domu zagościł na dłużej możemy skorzystać z kilku sprawdzonych sposobów. Oto niektóre z nich.

Kadzidełka

Jest to rozwiązanie szczególnie dobre dla tych którzy gustują w zapachach orientalnych. Stosując kadzidełka jesteśmy w stanie wprowadzić we wnętrzu nie tylko ciekawy zapach ale także stworzyć mistyczną atmosferę.

kadzidelka

 

 

 

Odświeżacz powietrza

Tego typu produkty znajdziemy w każdym sklepie z detergentami. Znajdziemy tutaj dużą różnorodność nut zapachowych jak również samej formy aplikacji zapachu. Odświeżacze powietrza występują w formie sprayu, do postawienia, dostępne są też elektryczne stosowane do kontaktu.

Świece zapachowe

Przydadzą się tym którzy oprócz zapachu, lubią tworzyć tajemniczy nastrój. Świece zapachowe dostępne są w najróżniejszych wariantach zapachowych. Dzięki nim możemy wprowadzić do swojego domu aromat świeżych kwiatów, soczystych owoców, przypraw i apetycznych ciast.

swieczki zapachowe

 

 

 

 

Olejki zapachowe

Ładny zapach w domu można przywołać stosując olejki zapachowe. Dla osób, które cenią sobie innowacyjne rozwiązania, dobrym zakupem okaże się dyfuzor zapachowy dzięki któremu aplikowanie olejków zapachowych będzie jeszcze wygodniejsze. Olejki zapachowe i dyfuzor zapachowy to nieodłączny duet jeśli chcemy, aby nasz ulubiony zapach zagościł we wnętrzu zdecydowanie na dłużej. Baza dostępnych olejków zapachowych jest obszerna każdy jest w stanie znaleźć swój ulubiony zapach.

Kominek zapachowy

Jego zastosowanie jest bardzo zbliżone do rozpylania olejku za pośrednictwem dyfuzora z tą różnicą, że urządzeniem który będzie w stanie rozpylić nasz olejek zapachowy będzie kominek. Kominek jest dobrym rozwiązaniem jeśli zależy nam na utrzymywaniu zapachu tylko na jakiś czas.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *