Instalacje w domu

System HICS – jednorurowa wentylacja dla budynków wielorodzinnych

Nowoczesne systemy wentylacyjne powinny opierać się głównie na sprawnym działaniu i optymalnej cyrkulacji powietrza, która w mieszkaniach i budynkach jest niezbędna. Wentylacja dla budynków wielorodzinnych wkracza jednak na zupełnie inny poziom. System HICS to nowoczesny i innowacyjny system wentylacji, który zostanie teraz poddany naszej analizie.

Prosta konstrukcja HICS

System wentylacji HICS to niezawodne rozwiązanie, które opiera się na przejrzystej budowie. Jeden układ wentylatora oraz kilka dodatkowych wywiewników, które umieszczone są razem pod wspólnym pionem. W skład konstrukcji pełnego systemu HICS wchodzą między innymi: kanał wentylacyjny, regulator, wentylator RF, tłumik, kratka wywiewna oraz nawiewnik okienny. Wszystkie te części możemy zakupić w sklepie internetowym. Przykładowe nawiewniki to przede wszystkim gwarancja dostępu do świeżego powietrza. Z kolei układ wentylatora z regulatorem zapewnia utrzymanie odpowiedniej prędkości obrotowej wentylacji, czyli sprawnego działania.

hicsDlaczego warto zainwestować w HICS?

Nowy system wentylacji to przede wszystkim gwarancja prawidłowej pracy na długie lata. HICS to jednorurowa pionowa wentylacja, która jest oszczędna energetycznie oraz daje wygodę użytkowania mieszkań. Sterowalność jest prosta w obsłudze, a zarazem ilość kombinacji zapewnia nam szeroki wybór konfiguracji względem działania. System HICS jest wyposażony w alarm, nastawę nocną. Certyfikacja Narodowej Agencji Poszanowania Energii to dodatkowy atut, który świadczy o dobrej ekonomiczności tego rozwiązania jak i stanowi potwierdzenie dla klasy energetycznej samego urządzenia.

Zakładanie wentylacji od postaw u MK Went

Instalacje związane z wentylacją bardzo często wymagają nie tylko zdolności manualnych, ale także wiedzy. Prawidłowo działający system wentylacyjny to spora odpowiedzialność. Właśnie dlatego warto jest postawić na sprawdzoną firmę w branży, która posiada nie tylko doświadczenie, ale także specjalistyczne kwalifikacje. System HICS możemy zainstalować w wielorodzinnych domach w każdym zakątku kraju. MK Went to firma, która specjalizuje się w montażu i sprzedaży urządzeń dedykowanych do wentylacji.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *