termiczny kubek
Kuchnia

Siła tkwiąca w termicznych kubkach Contigo. Masz taki w domu?

Contigo – znana i ceniona marka

Amerykańska firma Contigo to znana na całym świecie marka, która produkuje wysokiej klasy akcesoria dla ludzi aktywnych. Innowacyjne rozwiązania i nowoczesny design to cechy charakterystyczne kubków termicznych, butelek na wodę, kubków dla dzieci czy do kawy. Wszystkie produkty Contigo są tworzone z pasją, charakteryzują się doskonałą jakością oraz ogromną funkcjonalnością i trwałością. Firma opatentowała nowatorskie rozwiązanie Autoseal, które ma na celu zamknięcie kubka pomiędzy kolejnymi łykami napoju gwarantując w ten sposób ochronę przed przeciekaniem i rozlewaniem płynów.

lunchbox do pracy

Kubki termiczne Contigo

Kubki termiczne z logo Contigo to najwyższej klasy produkty, które doskonale sprawdzają się na co dzień. Ich ergonomiczne kształty sprawiają, że pasują do większości uchwytów samochodowych czy rowerowych, dlatego można je mieć zawsze ze sobą w podróży. Ponadto zostały zaprojektowane w taki sposób, aby idealnie leżały w dłoni, dzięki czemu są niezwykle wygodne w użyciu. Można wlać do nich rano kawę lub herbatę przed wyjściem do pracy i wygodnie popijać gorący napój w autobusie czy tramwaju, lub podróżując samochodem. Dodatkowo zostały one doskonale zaizolowane, dzięki czemu gorący napój pozostaje gorący przez kolejne długie godziny, a zimny napój pozostaje zimny. Jest to idealny kubek termiczny na zimę i lato, ponieważ fantastycznie potrafi trzymać daną temperaturę. W testach nie dorównał mu żaden model konkurencji co oznacza, że produkty firmy Contigo są bezkonkurencyjne i jedyne w swoim rodzaju.

termiczny kubekKubki Contigo charakteryzują się doskonałym designem i pięknym, niepowtarzalnym wyglądem. Można wybierać we wspaniałych, metalicznych kolorach w zależności od preferencji i upodobań klientów. Dzięki swojemu niepowtarzalnemu wyglądowi popularność kubków z roku na rok wciąż rośnie. Są one nie tylko niezwykle praktyczne i funkcjonalne, ale również zwyczajnie piękne. Ponadto charakteryzują się całym mnóstwem fantastycznych udogodnień, jak choćby wspomniany wyżej Autoseal, dzięki czemu kubki Contigo nie mają sobie równych.

Wygodne i bezpieczne kubki można zakupić zarówno w różnych odcieniach, jak i w zróżnicowanych rozmiarach w zależności od tego, ile zazwyczaj napoju wypijamy. Na rynku dostępne są kubki o pojemności 300 ml, 420 ml, 470 ml, 590 ml czy nawet 720 ml, dlatego z pewnością każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie.

Zobacz listę produktów odpowiadających Twoim potrzebom. Do tego możesz przejrzeć ciekawy wątek na forum: http://forum.gazeta.pl/forum/w,124,130945157,130945157,kubek_termiczny_jak_to_jest_.html

Możesz również polubić…