Porady

Przeszczep włosów u mężczyzn – najbardziej przydatne informacje

Wielu mężczyzn w wieku średnim zaczyna borykać się z poważnym problemem, jakim niewątpliwie jest wypadanie włosów. Obecnie istnieje szereg możliwości, które skuteczne pomagają uporać się z łysiną czy bardzo rzadkimi włosami. Jedną z nich jest transplantacja włosów z wykorzystaniem urządzenia S.A.F.E.R.

Przeszczep włosów

Wielu panów w wieku średnim myśli o przeszczepie włosów. Wiąże się on jednak z różnymi obawami. Obecnie dostępne są nowoczesne i skuteczne metody. Przeszczep włosów dla wielu osób jest wybawianiem. Pomaga pozbyć się kompleksów, które mogą znacznie uprzykrzyć życie. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że obecnie przeszczep włosów jest bezpieczny. Daje bardzo dobre efekty. Przeszczepione włosy wyglądają naturalnie. Przyszli pacjenci klinik wykonujących przeszczep włosów nie mają więc powodów do obaw.

Jak się przygotować do przeszczepu?

Jeśli chcemy wykonać przeszczep włosów, należy się do niego odpowiednio przygotować. Przeszczep włosów koniecznie musi być poprzedzony konsultacją lekarską. Lekarz zleci przeprowadzenie najpotrzebniejszych badań, na podstawie których zakwalifikuje nas do transplantacji włosów. Na tym etapie pacjent może zadawać pytania. Jest to czas, aby zdobyć potrzebne informacje i rozwiać wątpliwości.

Przeszczep włosów – przeciwwskazania

Czasami należy się wstrzymać z wykonaniem zabiegu. Jeśli na skórze głowy mamy niezagojone rany, zabieg musi poczekać. Transplantacji nie wykonuje się też u osób aktywną chorobą nowotworową czy zaawansowaną cukrzycą. Przeciwwskazaniem są również zaburzenia związane z krzepnięciem krwi.

Przeszczep włosów – efekty

Jak już wspomnieliśmy przeszczep włosów metodą S.A.F.E.R. daje bardzo dobre rezultaty. Jest to metoda nowoczesna. Zabieg jest bardzo bezpieczny. Stawia na ochronę mieszków włosowych, co zapewnia jego wysoką skuteczność. Efekty są bardzo naturalne. Osoba, która nas nie zna, nie jest w stanie rozpoznać, że poddaliśmy się przeszczepowi włosów. Warto też zaznaczyć, że osoby po przeszczepie mają znacznie lepsze samopoczucie, a także samoocenę. Jeśli więc borykasz się z problemem łysienia, warto na poważnie zastanowić się nad zabiegiem.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.meaclinic.pl/zabiegi/przeszczep-wlosow

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *