ekspres do kawy jura
Dom,Wyposażenie firmy

Nowoczesne ekspresy, które zrobią wszystko za Ciebie

Technika zdecydowanie poszła do przodu, także w branży gastronomicznej. Sprzęt AGD i gastro jest coraz bardziej wydajny, dokładny i zaawansowany. Zauważamy to chociażby przy rozwoju technologii ekspresów do kawy. Z roku na rok pojawiają się kolejne udoskonalenia, które sprowadzają się do tego, aby otrzymać jeszcze lepszą, jeszcze szybciej kawę, której w smaku nie dorówna kawa parzona w inny sposób.

Nie każdy spogląda w stronę innowacji z takim samym nastawieniem. Znajdziemy mnóstwo klasycznych koneserów kawy, którzy nigdy nie wykorzystają do parzenia automatycznego ekspresu ciśnieniowego. Jest to kwestia przyzwyczajeń, przekonań, upodobań. Jednakże nie można zignorować faktu, że automatyczne ekspresy ciśnieniowe są bardzo popularne już nie tylko w gospodarstwach domowych, ale także biurach, miejscach pracy.

Saeco - ekspres do kawy

Wygoda i luksus

Korzystanie z automatycznego ekspresu do kawy jest najwygodniejszą formą parzenia kawy. Po pierwsze obsługa ogranicza się do wybrania kilku opcji i przycisku. Zatem możemy przygotować kawę w 5-10 sekund i poczekać na zaparzenie. Po drugie za każdym razem otrzymamy tak samo dobrą kawę bo zarówno sposób parzenia jak i proporcje składników zawsze będą takie same. Po drugie ekspres automatyczny może zaproponować nam kilka rodzajów kaw, jakie zaparzy. Jeśli z rana wolisz espresso a popołudniu pijasz wyłącznie cappuccino, ekspres przygotuje Ci perfekcyjne espresso jak i cappuccino. Zawsze możesz regulować moc naparu i dostosować go do swoich aktualnych upodobań. trudno byłoby osiągnąć taka precyzję parząc kawę własnoręcznie.

Obejrzyj serię nowych, profesjonalnych ekspresów do kawy na marianoitaliano24.pl.

Ekspresy automatyczne są bardzo popularne w wielu miejscach pracy. Jest to najwygodniejsza forma dostarczania pracownikom kawy. urządzenia dedykowane biurom są większe, bardziej wydajne, przygotowują kawę szybciej i mogą obsłużyć znacznie większą liczbę osób niż ekspresy dedykowane gospodarstwom domowym.

Jednakże w przypadku, kiedy zauważalny będzie gorszy smak kawy, należy natychmiast wykonać czynności konserwacyjne, czyszczenie ekspresu, bądź zlecenie konserwacji wyspecjalizowanej firmie. Ekspres ciśnieniowy wymaga regularnych przeglądów, musi być także utrzymywany w czystości. Aby świadomie i w sposób odpowiedni korzystać z urządzenia wystarczy zapoznać się z instrukcją obsługi i na czas organizować czynności konserwacyjne i serwisowe.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *