Dom,Garderoba,Sypialnia

Jakie zalety ma szafa z lustrem?

Szafa jest jednym z tych mebli, który znajdziemy chyba w każdym domu. Trudno wyobrazić sobie bez niej uporządkowaną przestrzeń. Trzymamy w niej wszystko to, co jest nam niezbędne – ubrania, buty, sprzęt sportowy i wiele, wiele innych przedmiotów. Obecnie coraz większą popularnością cieszą się szafy z lustrem. Nic w tym dziwnego. Posiadają szereg zalet, a dodatkowo są niezwykle eleganckie i funkcjonalne. Idealnie podkreślą charakter sypialni lub przedpokoju.

Idealna dla małej i ciemnej przestrzeni

Szafy z lustrem (głównie te przesuwne) idealnie sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach. Taka szafa nie tylko pozwoli na dobrą organizację rzeczy w środku, ale także optycznie powiększy np. małą sypialnię. Dzieje się tak, ponieważ pozostałe meble będą się w niej odbijać. Taki trik jest prosty, ale bardzo efektowny. Szafa z lustrem będzie też idealna w pokoju, w którym trudno o wiele światła słonecznego. I znowu – światło będzie odbijać się od tafli lustra, co pozwoli doświetlić przestrzeń. W tym przypadku szafę będzie dobrze ustawić naprzeciwko okna, aby światło słoneczne bezpośrednio na nią padało.

Szafa z lustrem i drzwiami przesuwnymi to również oszczędność przestrzeni. Dzięki temu, że drzwi się przesuwają, a nie otwierają w tradycyjny sposób, możemy znów zaoszczędzić wiele miejsce i zamontować ją tam, gdzie nie moglibyśmy postawić tradycyjnej szafy.

Gdzie szafa z lustrem?

Szafa z lustrem sprawdzi się idealnie w sypialni i przedpokoju, stając się bardzo dobrą alternatywą dla mebli wnękowych, na które szczególnie w małych pomieszczeniach nie można sobie pozwolić. Będzie też ich tańszą alternatywą. Warto pamiętać też o tym, aby szafa była dopasowana do wnętrza pomieszczenia. Praktyczne i eleganckie szafy z lustrem można znaleźć w Gand Meble. Nowoczesny design z pewnością zadowoli każdego klienta: https://gandmeble.pl/196-szafy

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *