maski karnawałowe
Dekoracje wnętrz,Lifestyle,Porady

Impreza karnawałowa w domu – jak ją zorganizować?

Karnawał w pełni, aż żal nie skorzystać z jakiegoś wolnego weekendu i nie zorganizował przyjęcia karnawałowego dla przyjaciół oraz bliskich. Jak zabrać się za organizację takiego wydarzenia, aby nie wiązało się z ogromnymi kosztami, a także jakie ozdoby wybrać – o tym w niniejszym materiale!

Zorganizuj niezapomniane przyjęcie

Impreza karnawałowa tak naprawdę wiele nie różni się w organizacji od każdego innego przyjęcia, które zwykło się organizować. Jednakże jako iż karnawał jest raz w roku, warto wykorzystać ten powód do zorganizowania wyjątkowego, hucznego i z pompą przyjęcia! Karnawał warto traktować jako przedłużenie Sylwestra, zatem na przyjęciu nie może zabraknąć pięknych strojów, ozdób, balonów, konfetti, dobrego jedzenia i alkoholu. No i oczywiście muzyki, w rytm której zaproszeni goście będą bawić się do białego rana. 

Zadbaj o akcesoria i dodatki

Niech to będzie szalony wieczór, z humorem i dobrą zabawą! Zadbaj o śmieszne gadżety, o których zwykle nie myśli się podczas standardowych domówek. Kapelusze, czapeczki, maski, szale boa, a może hawajskie spódniczki? Taką imprezę można urozmaicić śmiesznymi grami, albo konkursem tanecznym, podczas których zakładane byłyby wspomniane szalone stroje. 

Ponadto koniecznie należy zadbać o wygląd stołu, parkietu, oraz całego pomieszczenia, w którym będzie odbywać się przyjęcie. Kolorowe balony foliowe, albo unoszące się nad sufitem balony na hel zrobią ogromne wrażenie na zaproszonych gościach! Do tego błyszczące konfetti, serpentyny, a także pięknie ozdobiony stół z pysznym jedzeniem oraz procentami i karnawałowy klimat zapewniony!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *