drzwi harmonijkowe na wymiar
Pokój dziecka

Drzwi harmonijkowe do pokoju dziecięcego

Decydując się na remont stajemy przed wieloma, niejednokrotnie ciężkimi wyborami. Jednym z nich jest wybór odpowiednich drzwi. Szczególnie, jeśli nie mamy zbyt dużej powierzchni, warto zdecydować się na drzwi harmonijkowe na wymiar.

Oszczędność miejsca

Wiele osób zmaga się z problemem, jakim jest powierzchnia ich pokoju, a nawet całego mieszkania. Przeważnie problem ten dotyczy pokoi dziecięcych, ponieważ szczególnie tam, zależy nam na większej przestrzeni dla dziecka. Dobrym rozwiązaniem okazują się wtedy drzwi harmonijkowe na zamówienie, które mogą zostać odpowiednio dobrane pod konkretne wymiary. Jest to szczególnie pomocna opcja, jeśli wymiary framugi nie są standardowe i ciężko znaleźć odpowiednie drzwi w znanych sklepach sieciowych. Wykonane pod indywidualne potrzeby klienta, drzwi harmonijkowe na wymiar nie zajmują dużo miejsca. W przeciwieństwie do klasycznych, skrzydłowych drzwi, gdy te są otwarte, zostawiają sporą część miejsca, którą zajmowałyby skrzydła. Złożone drzwi harmonijkowe pozostawiają otwartą przestrzeń, dzięki czemu rodzice będą mogli sprawdzać swoje najmłodsze pociechy oraz będą dokładnie słyszeć co dzieje się w pokoju dziecięcym. Ponadto przy wyborze takich drzwi nie ma ryzyka, że dziecko przytrzaśnie sobie paluszki, co zdarza się niestety bardzo często.

drzwi harmonijkowe na zamówienie

Dobra cena drzwi

Powodem, który może przekonać do wyboru drzwi harmonijkowych, jest także cena. Wiadome jest, że można znaleźć drogie drzwi harmonijkowe. Wszystko zależy od tego, z jakiego materiału zostały one wykonane oraz czym pokryte. Niemniej jednak są one tańsze od klasycznych drzwi skrzydłowych. Jest to dobre rozwiązanie tymczasowe, gdy sytuacja finansowa nie pozwala na tak duży wydatek, a konieczne jest oddzielenie od siebie dwóch pomieszczeń. Niech jednak niska cena nikogo nie zwiedzie. Wbrew pozorom składano-przesuwne drzwi potrafią być bardzo wytrzymałe, szczególnie jeśli są wykonane z drewna.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *