Instalacje w domu

Baloniki na hel – must have na każdym przyjęciu

Ciężko dzisiaj wyobrazić sobie jakiekolwiek przyjęcie bez odpowiednich dekoracji. Od lat nieprzerwaną popularnością cieszą się balony, które są prawdziwym must have na każdej imprezie. Obecnie na rynku znaleźć możemy różne rodzaje balonów, od prostych małych baloników o jednolitym kolorze, po balony w kształcie zwierząt, napisów czy liczb. Baloniki na hel są również samą w sobie atrakcją, która przydaje się zwłaszcza jeśli planujemy przyjęcie z udziałem dzieci. Jednak balony na hel to nie tylko  doskonałe rozwiązanie na przyjęcie, ale też świetny sposób na to aby pokazać komuś, że nam zależy. Dlatego też od lat balony na hel są elementem, które kupuje się z różnego rodzaju okazji jak urodziny, walentynki czy narodziny dziecka. 

 

Baloniki na hel – jakie balony wybrać na imprezę?

 

Balony na różnego rodzaju przyjęcia możemy dobrać zgodnie z tematyką naszej imprezy. Inne balony powinniśmy wybrać, jeśli poszukujemy czegoś na urodziny dziecka a inne wieczór panieński. Przede wszystkim doskonałym wyborem są balony z różnego rodzaju napisami. Ostatnio trendem wśród wielu osób jest wysyłanie balonów w pudełkach, które po otwarciu dosłownie wylatują z pudełka. Na dnie może znajdować się dodatkowy prezent, a balony zrobią znakomitą niespodziankę dla solenizanta. Jednak baloniki z napisami to nie tylko świetny sposób na zaskoczenie kogoś ale również dekoracje, które doskonale będą wyglądać na pamiątkowych zdjęciach. Duże balony w postaci napisu urodziny, liczy lat którą kończy solenizant lub napisał chłopczyk/dziewczynka z okazji babyshwera z pewnoscią urozmaicą niejedno przyjęcie. Takie i wiele więcej balonów, możecie znaleźć tutaj

 

Balony bajkowe na urodziny dziecka

 

Urodziny dziecka to wyjątkowy czas, zarówno dla samego zainteresowanego jak i dla wszystkich gości. Zazwyczaj na imprezie z okazji urodzin dziecka gośćmi są zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Dlatego też doskonałym pomysłem są balony zarówno klasyczne np. z liczbą ukończonych lat jak również bajkowe balony. Dzieci zazwyczaj mają jakąś ulubioną bajkę, dlatego dobrym pomysłem będzie przygotowanie urodzin właśnie w tym motywie. Wiele sklepów z akcesoriami na przyjęcia posiada nie tylko balony z postaciami z bajek, ale też kubeczki, talerzyki czy czapeczki urodzinowe. 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *