Instalacje w domu

Aranżacja stoiska monopolowego – jak urządzić sklep monopolowy z klasą?

Obecnie sklepy monopolowe można urządzić w bardzo ciekawy sposób. Dobrze zaaranżowany sklep monopolowy może przyciągnąć klientów i podkreślić wartość produktów. Nie trzeba już stawiać na metalowe niezbyt estetyczne regały – wybrać można wiele alternatyw. W tym artykule wskażemy jak stylowo i praktycznie wyposażyć sklep monopolowy i gdzie można znaleźć kompleksowe wyposażenie sklepu. 

 

Regały alkoholowe – półki na wina

 

Jednymi z najpopularniejszych rozwiązań do sklepów monopolowych są specjalne regały na wina. Zwłaszcza jeśli nasz sklep specjalizuje się w tego typu trunkach, dobrze w odpowiedni sposób je zaprezentować. Regały na wino charakteryzują się prostotą i stylem, – najczęściej łączą w sobie drewno z solidnym tworzywem sztucznym – dzięki czemu nie tylko są solidne ale też dobrze wyglądają. Regały na wino często wyposażone są w specjalne kosze, jest to charakterystyczny element w tego typu rozwiązaniach. Do koszy ustawia się wina, dzięki czemu ich wybór jest łatwiejszy, a same wina bardzo dobrze się prezentują. Zazwyczaj tego typu rozwiązanie stosuje się jeśli klienci mają dostęp do półek z alkoholem. W wielu sklepach półki z alkoholem ustawiane są za ladą i to sprzedawca podaje wskazane trunki. Jednak w sklepach, w których półki z alkoholem znajdują się w dostępnej dla klientów przestrzeni, dobrze postawić na stylowe regały wykonane z solidnych materiałów. W Tarpom można znaleźć wszystkie potrzebne elementy wyposażenia sklepu monopolowego, a dodatkowo dowiedzieć się jak w odpowiedni sposób zaaranżować swój sklep: http://www.tarpom.com.pl/aranzacja_stoiska_monopolowego

 

Szafy chłodnicze – wyposażenie sklepu monopolowego 

 

Zaraz obok regałów na alkohol, powinniśmy pamiętać również szafach chłodniczych, które również znajdują zastosowanie w sklepach alkoholowych. Tego typu rozwiązanie przede wszystkim używa się do napojów gazowanych, a także piwa. Pamiętajmy, że poza alkoholem ciężkim, w sklepie monopolowym zazwyczaj można znaleźć również piwa bezalkoholowe, napoje takie jak soki, oranżady i innego rodzaju napoje, które najczęściej wybierane są wraz z napojami alkoholowymi. Szafy chłodnicze można również umieścić zarówno za ladą jak i na dostępnej części sklepu. 

Możesz również polubić…