kołatki do drzwi
Dom

Wyjątkowe drzwi – jak uzyskać ten efekt?

Drzwi zewnętrzne są niejako wizytówką naszego domu. Swoim wyglądem mogą zapraszać do odwiedzin, a także być świetnym podkreśleniem stylu całej elewacji. Dla tych osób, które uwielbiają wyróżniać się na tle innych, ciekawymi dodatkami będą kołatki do drzwi oraz ciekawe wizjery. Jak je wybrać, aby nasze drzwi stały się wyjątkowe? Podpowiadamy z naszym artykule!

Kołatki do drzwi, czyli powiew rustykalnego stylu

Kołatki do drzwi to doskonałe rozwiązanie dla domów, które stylizowane w duchu rustykalnym. Kołatki niegdyś były nieodłącznym elementem każdych drzwi, jednak dziś spotykane są bardzo rzadko. Najczęściej można spotkać je w domach, które wykonane są w stylu rustykalnym, ale jednak czy zawsze? Obecnie kołatki można zamontować również na drzwiach, które są masywne, proste i po prostu nowoczesne. Niemniej jednak różnią się one nieco od tych, które znamy. Nowoczesne kołatki także sprawiają wrażenie bardzo masywnych, jednak w zupełnie inny sposób. Często mają one prosty kształt, a nowoczesny design sprawia, że nietrudno dobrać je do drzwi o podobnym stylu. Kolorystyka daje nam wiele możliwości, jednak dla nowoczesnych domów szczególnie polecamy kołatki srebrne, czarne, jak i białe.

Kołatki do drzwi znajdziesz pod adresem https://handles.pl/57-kolatki.

Wizjer z ciekawym motywem

Wizjer, przez niektórych nazywany również judaszem, to wręcz nieodłączny element drzwi. Dzięki niemu możemy zobaczyć, kto nas niespodziewanie odwiedza. Nie musi być on jednak nudny! Wszyscy znamy jego okrągły kształt, jednak obramowaniem możemy się nieco pobawić. Może być ono w kolorze złotym, srebrnym, a nawet pastelowym – ogranicza nas tylko wyobraźnia. A może jakaś ciekawa grafika na drzwiach jest tym, czego szukasz? Dla fanów nowoczesnych technologii i rozwiązań szczególnie mocno polecamy wizjery elektroniczne, za pomocą których wcale nie musimy podchodzić do drzwi, by zobaczyć kto za nimi stoi.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *