projekt salonu
Dom

Wersalki czyli alternatywa dla spania

Zastanawiasz się nad wyborem wygodnego mebla do salonu? Narożnik, kanapa, a może właśnie wersalka. Dodatkowe miejsce do spania w mieszkaniu może z pewnością się przydać.

Małe wersalki – dlaczego są dobrym rozwiązaniem?

Rozkładane sofy znane również jako małe wersalki. Zwykle zawierają mechanizmy mechaniczne lub zawiasowe, które rozkładają poduszki siedziska sofy w cienki materac, odpowiedni jako łóżko dla gości lub do spania na jedną noc.

Pomysłodawcy nie chcieli, aby wersalka służyła tylko do przespania jednej nocy. Chciał rozkładanej wersalki do codziennego użytku i uczynił ją tak wygodną, ​​kompaktową i wszechstronną, jak to tylko możliwe. Jego oszczędzająca miejsce sofa była równie popularna wśród studentów, małych rodzin i nie tylko.

wersalka

Dziś jest tak samo; w miarę rozwoju technologii, podobnie jak rozkładana wersalka. Kompaktowy rozmiar oznacza, że ​​rozkładana sofa ma zazwyczaj połowę głębokości od standardowego materaca i ma tendencję do przyklejania się do krótszej długości. Nie oznacza to jednak mniejszego komfortu — dzięki postępowi w postaci pianki z pamięcią kształtu i kompaktowym materacom, małe wersalki oszczędzające miejsce są teraz znacznie bardziej prawdopodobne, aby zapewnić przyzwoity sen bez większych zakłóceń!

Czy warto kupować małe wersalki?

Krótka odpowiedź brzmi: tak – łóżko gościnne jest zawsze dobrym narzędziem w każdym domu, zwłaszcza w okresie wakacyjnym, i można je ulepszyć tylko dzięki dodatkowym funkcjom. Będąc meblem rozkładanym, rozkładana wersalka staje się kompaktowym, wygodnym i użytecznym rozwiązaniem oszczędzającym miejsce – i wygląda znacznie ładniej w pokoju niż złożona metalowa rama w rogu.

Wraz z rozwojem technologii zarówno w materacach, jak i w ramach łóżek, małe wersalki również uległy drastycznej poprawie – są teraz lepiej wyglądające, wygodniejsze, bardziej kompaktowe i bardziej niepozorne niż kiedykolwiek. Znajdź małe wersalki na stronie producenta – https://mmsofa.eu/rodzaj/wersalki/.

Być może nawet bardziej decydujące – ich ceny nigdy nie były lepszej jakości. Małe i rozkładane wersalki są teraz mniej więcej takie same jak sofy przyzwoitej jakości, czasem nawet tańsze! W rezultacie, w przypadku szczególnie towarzyskiego domu lub rodzin ze stałymi gośćmi, jest to absolutnie oczywiste.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *