wentylacja decentralna
Dom,Instalacje w domu,Kuchnia,Nawilżacze powietrza

W jakim domu sprawdzi się wentylacja decentralna?

Sezon grzewczy rozpoczęty. Wraz z nim warto pomyśleć o sprawnie działającej wentylacji. Coraz popularniejszym wyborem staje się wentylacja decentralna. Wielu z was zadaje sobie pytanie na czym polega oraz do jakiego domu się nadaje? Sprawdź dalszą część artykułu, a znajdziesz odpowiedzi na te nurtujące pytania.

Działanie wentylacji decentralnej – zalety

Wentylacja decentralna polega na wymianie powietrza zużytego dzięki specjalnym filtrom na powietrze czyste, ogrzewane w wymienniku ceramicznym. Ten system wentylacji poprawia komfort życia, zmniejsza koszty ogrzewania, wpływa pozytywnie na środowisko. Ponadto system decentralny charakteryzuje się niskim poborem mocy i cichą praca. Główną zaletą jest fakt, że nie trzeba rozprowadzać systemów kanałów.

Wentylacja decentralna – fanaberia czy konieczność?

Decentralny system wentylacji ze względu na mnogość zalet sprawdzi się w wielu mieszkaniach oraz wszędzie tam gdzie brakuje miejsca na system centralny i rozprowadzenie kanałów. Wśród nich można znaleźć między innymi:

  • domy energooszczędne,
  • nowo powstałe domy,
  • w domach pasywnych,
  • w mieszkaniach po termomodernizacji,
  • kamienicy czy bloku.

Innymi słowy wentylacja decentralna to bardzo uniwersalny system wentylacji na miarę XXI wieku. Stworzony w trosce o bezpieczeństwo Twoje oraz środowisko naturalne.

Gdzie kupić wentylację decentralną?

Wentylacja decentralna staje się coraz chętniej wybieraną formą przepływu powietrza. Aby móc prawidłowo dobrać, zamontować czy eksploatować urządzenia należy posiadać wiedzę oraz doświadczenie. W związku z tym można wynająć firmę, która zajmie się kompleksową obsługa. Jeśli zależy Ci na solidnym wykonaniu oraz precyzji warto postawić na hurtownie wentylacyjną MK-WENT. Od wielu lat dostarcza wentylację do wielu domów. Firma wykonuje także prace pomiarowe i badania wymagane przez sanepid, aby wszystko działało prawidłowo. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na stronę internetową pod linkiem:
https://wentylatory.istore.pl/pl/c/Wentylacja-decentralna-NOWOSC/2290959

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *