Dekoracje wnętrz

Rodzaje dekoracji na przyjęcia. Balony na hel i inne, które znajdziemy w hurtowni

Organizacja przyjęć wymaga zadbania o wiele kwestii organizacyjnych. Menu, zaproszenia, atrakcje to nie wszystko. Naszej uwadze nie mogą umknąć dekoracje. Im również powinniśmy poświęcić odrobinę uwagi. Jakie rodzaje dekoracji można kupić w sklepach?

Rodzaje dekoracji na przyjęcia urodzinowe

W sklepach znajdziemy wiele różnych dekoracji na przyjęcia urodzinowe. Jedne z nich są bardziej popularne, drugie mniej, co nie znaczy, że profesjonalni dekoratorzy nie sięgają po nie.

 

Balony lateksowe

Balony lateksowe to jeden z najbardziej klasycznych rozwiązań dekoracyjnych. Obecnie oprócz standardowych kształtów, znaleźć można te bardziej sferyczne. Balony lateksowe mogą występować w kolorach matowych, a także perłowych, dobrze wyglądających w zestawieniu z metalicznymi balonami.

 

Balony foliowe

Balony foliowe w przeciwieństwie do lateksowych trzeba pompować do przewidzianej przez producenta wielkości inaczej kształt balonu nie będzie dostatecznie dobrze widoczny. Wśród balonów foliowych ostatnio bardzo popularne stały się te w kształcie cyfr i liter. Zazwyczaj pełnią rolę centralnej dekoracji, wokół której zbudowana jest reszta ozdobnych balowych bukietów. Balony foliowe bardzo dobrze prezentują się na zdjęciach i to głównie za sprawą mediów społecznościowych stały się tak popularne.

 

Girlandy

Balonowe bukiety dopełniają znakomicie girlandy zawieszone na suficie, również te wiszące. Pomiędzy girlandami często stosuje się oświetlenie w postaci lampek choinkowych, dzięki którym od metalicznych powierzchni na girlandach odbija się światło.

 

 

Gdzie kupię balony foliowe?

Balony foliowe warto kupić w hurtowni. Zwłaszcza, jeżeli planujemy większa ilość. Kompozycje balonowe i bukiety wymagają zakupu zazwyczaj od kilkunastu do kilkudziesięciu balonów, więcej lepiej zakupów dokonać w hurtowni.

Więcej na temat balonów foliowych znajdziecie na stronie hurtowni internetowej Towar na Festyny, pod adresem https://towarnafestyny.pl/pl/c/Foliowe/318

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *