części do ursus c-360
Rolnictwo

Popularność ciągnika Ursus C-360 nie słabnie

Ciągnik Ursus C-360 jest jedną z najpopularniejszych maszyn rolniczych wykorzystywanych w naszym kraju. Był produkowany w latach 1976-1994. W tym okresie wyprodukowano ponad ćwierć miliona tych maszyn. Ciągnik o tej samej nazwie wrócił w 2015 roku i znowu uzyskał bardzo dużą popularność.

Ursus to gwarancja jakości

Firma Ursus produkująca maszyny rolnicze znana jest na polskim rynku od dekad. Jest to potentat branży rolniczej. Osoby znające rynek maszyn rolniczych zgodnie twierdzą, że Ursus jest gwarancją wysokiej jakości w stosunku do dobrej ceny. Nie dziwi więc fakt, że maszyny rolnicze (w tym w dużej mierze ciągniki rolnicze Ursus) są tak często spotykane na polskich polach.

Ciągnik Ursus C-360

Współczesny ciągnik Ursus C-360, który zaczął być produkowany w 2015 roku zapewnia wysoki komfort pracy. Ciągniki te posiadają na przykład klimatyzacją, co jest zbawienne podczas pracy w polu w upalne dni. Ursus posiada napęd na 4 koła. Zaś maksymalna osiągana przez niego prędkość to 30 kilometrów na godzinę jazdy. Nowoczesne ciągniki Ursus C-360 posiadają wysokoprężny, turbodoładowany silnik o pojemności 2893 metrów sześciennych.

Części do Ursus C-360

Dla rolnika niezwykle ważną sprawą jest to, by mieć łatwy dostęp do części do Ursus C-360. W przypadku awarii rolnik musi działać szybko. Część powinna być dostarczona w jak najkrótszym czasie, tak by awaria nie przerywała prac rolnych. W rolnictwie, kiedy warunki klimatyczne są sprzyjające i pozwalają na pracę w polu liczy się każdy dzień a nawet godzina. Warto więc odpowiednio wcześnie poznać miejsca, gdzie stacjonarnie lub on-line zaopatrzymy się w części podczas kryzysowej sytuacji.

Sklepy internetowe wygrywają

Rolnicy są coraz bardziej nowoczesną i korzystającą z Internetu grupą społeczeństwa. Zaopatrując swoje gospodarstwa rolne w niezbędne produkty coraz częściej korzystają z sklepów internetowych. Zakupy robią, gdy mają na to czas, bez wychodzenia z domu. Oszczędzają czas i pieniądze na dojazdach do sklepów stacjonarnych. Zakupy on-line zdobywają więc duże uznanie na wsi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *