Dom

Jak urządzić własną spiżarnię?

Własna spiżarnia to jedno z bardziej magicznych miejsc w naszych domach! To właśnie tam możemy przechowywać przepyszne przetwory, słoiki, a także inne produkty spożywcze, na które nie mamy miejsca w kuchni. Dlaczego magiczne? Wiąże się to z podróżą w czasie – która z naszych babć nie miała tego schowka z pysznymi dżemami i słoikami ogórków? Jeśli chcesz urządzić takie miejsce we własnym domu lub mieszkaniu, to ten artykuł jest właśnie dla ciebie.

Półki, szafki i regały

Podstawą każdej spiżarni są oczywiście słoiki. Jednak aby zachować ład i porządek, muszą one na czymś stać – chyba nikt z nas nie wyobraża sobie omijania słoików stojących na podłodze, prawda? Aby wszystko było zachowane w jak najlepszym porządku, a jednocześnie wyglądało gustownie, warto zainwestować w szafki i półki, na których będzie można swobodnie ustawiać swoje wyroby. Doskonale sprawdzą się również wszelkie regały. Szczególnie polecamy te metalowe – nie zajmą one dużo miejsca, a będą prezentować się bardzo dobrze i przede wszystkim będą stabilne. Świetnym rozwiązaniem w duchu zero waste będą również… skrzynki po jabłkach! Odpowiednio oszlifowane i odświeżone będą doskonałymi półkami na słoiki. Można je zarówno poukładać na sobie, jak i powiesić na ścianie – wybór należy do ciebie!

drewniane drzwi harmonijkowe

Harmonijkowe drzwi drewniane

Jak jednak wydzielić przestrzeń w domu lub mieszkaniu? Jak wiadomo, spiżarnie potrzebują czasem nieco więcej miejsca, aby wszystko w nich pomieścić. Nie warto również zabierać przestrzeni z sąsiadującego pomieszczenia. Wtedy z pomocą przychodzą harmonijkowe drzwi drewniane! Jeśli zdecydujemy się wybrać drzwi harmonijkowe drewniane, możemy być pewni, że nie zabierzemy zbyt dużej przestrzeni. Co więcej, drewniane drzwi harmonijkowe nadadzą wyjątkowego klimatu spiżarni! Jeśli obawiasz się, że nie znajdziesz odpowiedniego rozmiaru, spieszymy, żeby Cię uspokoić. Drzwi składane na wymiar to obecnie żaden problem, a ogromne ułatwienie.

Drzwi harmonijkowe znajdziesz na stronie http://www.drzwi-harmonijkowe.pl/.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *