Fototapety
Nowoczesne wnętrza

Fototapety – pomysł na urządzenia mieszkania

Fototapety cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. Wiele osób wykorzystuje je, aby optycznie powiększyć wnętrze. Można zastosować taką dekorację praktycznie w każdym pomieszczeniu – w kuchni, salonie, sypialni, łazience czy przedpokoju. Decydując się na takie rozwiązanie, najważniejszy jest dobór odpowiedniego motywu. Gdy urządzane pomieszczenie jest niewielkich rozmiarów, najlepiej zdecydować się na fototapetę w jednolitych kolorach, na bardziej krzykliwy wzór mogą pozwolić sobie posiadacze przestronniejszych przestrzeni.

Jeśli planuujesza zakupu fototapety, to zachęcamy do odwiedznei sklepu:
Homeprint- fototapety

Fototapety w kuchni

Urządzając kuchnię można zastosować fototapetę, zamiast kafelków, albo zdecydować się na położenie jej na jednej ścianie. W tym wypadku warto pamiętać, aby wybrać materiał odporny na wilgoć i wodę. Idelanie nadają się do tego fototapety winylowe na flizelnie. Wiele osób wybierając fototaopety do kuchni decyduje się na wzory związane z gotowaniem oraz pożywieniem.

Fototapety w salonie

Salon to pomieszczenie wielofunkcyjne, także powinno być przede wszystkim przytulne i przestronne – fototapeta może w tym pomóc. Jedna fotografia może całkowicie zmienić charakter wnętrza, obecnie mamy bardzo duży wybór wzorów, więc bez problemów można dopasować je do swoich upodobań oraz stylu urządzanego pomieszczenia. Do dekoracji salonu można wykorzystać również obraz na płótnie Canvas, który stanowi świetne dopełnienie aranżacji.

Fototapety w łazience

Tak jak w przypadku kuchni, fototapeta do łazienki musi być przede wszystkim odporna na wilgoć, poza tym powinna oczywiście wpisywać się w styl pomieszczenia. Choć można zdecydować się również na wzór, który kontrastuje z aranżacją, co również jest bardzo często praktykowane.

Podczas urządzania domu/mieszkania najważniejsze jest to, aby nie podążać ślepo za trendami. Wnętrza powinny wyrażać nasz charakter i zainteresowania. Musisz mieć na uwadzę, że we wnętrzu sowejgo mieszkania bedziesz przebywał przez większośc czasu, dlatego warto sprawić, aby miało ono swój wyjatkowy charakter oraz dobrze nas nastrajało.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *