Porady

Mapy świata na ścianę – najczęściej wybierany dodatek dekoracyjny na ściany

Przeglądając nowinki ze świata aranżacji wnętrz można zauważyć modę na naklejki ścienne. Jak się okazuje wybierane są jako element aranżacji nie tylko do pokoju dziecięcego. Naklejki ścienne zdobią wnętrza w pokoju gościnnym, salonie, sypialni, a nawet w biurach! Printów, kolorów nadruków, wzorów naklejek jest całe mnóstwo. Jednak wskazując te najpopularniejsze należy wspomnieć o naklejkach mapach na ścianę.

Mapy świata dla dzieci – dekoracje do pokoju dziecięcego

Naklejki ścienne wybierane są bardzo często jako element dekoracyjny do pokoju dziecięcego. W ostatnim czasie można zaobserwować zainteresowanie naklejkami, które mają walor edukacyjny. Tutaj dobrym przykładem będą mapy świata naklejki przedstawiające rozmieszczenie państw, kontynentów mórz i oceanów. Naklejki mapy świata przyklejone tuż nad biurkiem lub łóżkiem dziecięcym mogą tworzyć niesamowity klimat.

Dekoracja ścienna w pokoju małego podróżnika

Jeśli nasze dziecko fascynują podróże, chęć poznawania świata takie dekoracje jak mapy świata na ścianę będą trafionym elementem dekoracyjnym. Wystarczy przejrzeć dostępne w ofercie sklepów naklejki mapy świata i wybrać tą najbardziej pasującą do wnętrza pokoju naszego dziecka. Mapy świata przyklejone nad biurkiem czy łóżkiem dziecka będą nie tylko piękną dekoracją ścienną ale zwyczajnie mogą zaszczepić w dziecku chęć do podróżowania.

Mapy świata na ścianę –  duży wybór w sklepie z naklejkami

Ciekawe kolekcje naklejek można znaleźć w ofercie sklepu Yoko Design. Jedną z kategorii produktowych stanowią naklejki mapy świata: https://yokodesign.pl/naklejki-na-sciane-mapy-swiata/. Znajdziemy w niej duży wybór naklejek przedstawiających  mapę z państwami, kontynentami. Istnieje również możliwość dokupienia pinezek do map i oznaczania wybranych miejsc na mapie. Co więcej naklejki mapy świata można wybierać w bogatej ofercie kolorystycznej.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *