Porady

Czym charakteryzują się nowoczesne nawierzchnie sportowe?

Przeglądając trendy branży sportowej można zauważyć, że w ostatnim czasie największym zainteresowaniem cieszą się inwestycje związane z budową przydomowych boisk sportowych. Każda tego typu inwestycja wymaga odpowiedniego przygotowania terenu. Wybór odpowiedniej nawierzchni sportowej zależy w dużej mierze od rodzaju boiska. Nie każdy typ nawierzchni sprawdzi się przykładowo na boiska do tenisa.

Jeszcze do niedawna boiska przydomowe i komercyjne były tworzone w sposób przestarzały. Na boisku był wylewany beton i montowane były osprzęty do gry. Jednak czasy się zmieniły i zmieniły się też wymogi bezpieczeństwa. Obecnie boiska sportowe tworzone są z użyciem możliwie nowoczesnych osprzętów i nowoczesnych nawierzchni sportowych. Idealnym przykładem jest tutaj nawierzchnia typu Courty. Patrząc na statystyki jest to jedna z najczęściej stosowanych nawierzchni na boiska zewnętrzne i wewnętrzne. Nawierzchnie typu Courty jest modułowa, zatem sprawdza się nawet na terenach z wybojami. Można montować ją na nierównych podłożach bez konieczność równania terenu.

Nowoczesne nawierzchnie sportowe typu Courty

Nawierzchnie typu Courty to jedne z najczęściej stosowanych nawierzchni na boiska sportowych przydomowych i komercyjnych. Lista zalet jaką posiada ten typ nawierzchni jest naprawdę spora. Nawierzchnia sportowa jest:

– trwała
– bezobsługowa
– bezpieczna dla stawów
– estetyczna

Nawierzchnia sportowa typu Courty jest też uniwersalna oznacza to, że z powodzeniem można ją montować prawie na każdym boisku przydomowym. Sprawdza się jako nawierzchnia na boiska do koszykówki, boiska do tenisa, a także na boiskach wielofunkcyjnych. Mnogość zastosowania sprawia, że jest to jedna z bardziej nowoczesnych nawierzchni sportowych. Każdy kto chce stworzyć boiska sportowe z trwałą nawierzchnią sportową do tego bezpieczną powinien zainteresować się nawierzchnią typu Courty. Przykładowe inwestycje z zastosowaniem Courty można sprawdzić na stronie: https://courty.pl

 

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *