Ile kosztują meble na wymiar?

meble-na-wymiar-wroclaw

Zakup idealnych mebli do wnętrza jest nie lada wyzwaniem. Musimy pamiętać, że oprócz walorów estetycznych trzeba zwrócić uwagę na ich funkcjonalność, trwałość, no i oczywiście cenę. Meble na wymiar nie należą do tanich, ale istnieje za to szereg zalet, które z pewnością wynagradzają nam ich cenę.

Ceny mebli na wymiar

Najtańsze gotowe meble np. kuchenne możemy kupić już od około 800 zł za zestaw. Są to zazwyczaj produkty z laminatu. Bez wątpienia w takiej ofercie cenowej ciężko znaleźć solidne meble z dobrymi jakościowo szufladami. Biorąc pod lupę meble na wymiar trzeba wziąć pod uwagę rozbieżność cenową pomiędzy ofertami poszczególnych producentów – ta jest bardzo duża.

Zazwyczaj ceny mebli na wymiar rozpoczynają się już od 800 zł/mb. W tej cenie otrzymamy proste szafki otwierane, uchylne, pozbawione dodatków ułatwiających codzienne użytkowanie. Dla porównania za dobry jakościowo laminat musimy zapłacić przynajmniej 1 100 zł/mb. Chcąc zainwestować w meble na wymiar dobrze jest sugerować się przede wszystkim jakością wykonania. W końcu jest to ta część aranżacji, która ma nam służyć kilka lat.

kuchnie-na-wymiar-wroclaw
Dla kogo meble na wymiar?

Meble na wymiar to rozwiązanie dla osób oczekujących w pełni spersonalizowanego wnętrza. Jedną z zalet jest możliwość samodzielnego zaprojektowania przestrzeni, dopasowania mebli niemal do każdego codziennego użytku a także do metrażu wnętrza.

Jeśli chodzi o meble na wymiar najczęściej wybierane są kuchnie na wymiar Wrocław. Ich nieocenioną zaletą jest to że do ich stworzenia możemy wybrać dowolny niemal materiał. Przez co zyskamy w naszej kuchni bardzo designerskie wyposażenie. Kuchnie na wymiar stanowią idealne rozwiązanie dla wnętrz kuchennych o bardziej złożonych kształtach i małych metrażach.